Interaktívny projektor + projekčná tabuľa + interaktívne pero, softvér vrátane adaptéra pre bezdrôtový prenos obrazu a montážnej sady pre IKT2 učebňu

Interaktívny projektor s ovládaním dvoma interaktívnymi perami,  s podporou 3D zobrazovania, technológia DLP s natívnym rozlíšením WXGA. Zabudované reproduktory, konektivita HDMI, VGA-In, VGA-Out, RJ45, RS-232 a Audio-In. Projekčná tabuľa - biela keramická magnetická tabuľa s matným difúznym povrchom zaručujúcim znížený stupeň odrazu svetla lampy projektora, hliníkový rám. Rrozmer tabule 200x120 cm.

Učiteľský notebook

Učiteľský notebook - 8GB RAM, 15,6" Full HD dotykový displej, 500GB HDD

Zázemie pre učiteľov (notebook, multifunkčná tlačiareň)

  Zázemie pre učiteľov (2ks notebook + multifunkčná tlačiareň) - Notebook 15,6" matný displej, rozlíšenie 1920x1080p, RAM 4GB, úložnný priestor 128GB SSD, DVD mechanika, OS, WIN 10.Tlačiareň s multifunkciou: technológia tlače atramentová, formát A4, tlač, kopírka, skener.

3D tlačiareň, softvér IKT2

3D tlačiateň, softvér, tlačová plocha 200x 200x 200mm, celkový modelovací priestor 8000cm3, tlačový materiál: struna 1.75mm ABS, PLA, Petty, Laywood, Laybrick; Technológia tlače FDM;

Operačný systém, balík MS Office, ďalší e-learning softvér pre IKT2 učebňu

Operačný systém, balík MS Office a ďalší e-learning softvér. Balík MS Office 2016 a operačný systém pre školy s licenciami pre 17 staníc (učiteľský + 16 žiackych), e-learning softvér mozaBOOK Classroom s licenciou na 5 rokov. Zaškolenie k dodanému SW mozaBook Classroom lektorom certifikovaným od jeho výrobcu.

Školský server, kabeláž, softvér pre IKT2

Školský server, kabeláž, softvér - Operačný systém WIN SERVER pre školský server

Žiacky stôl do IKT2 učebne

Kovová konštrukcia, stolová doska v odolnej povrchovej úprave, v tvare obdĺžnika alebo lichobežníka.  

Pracovisko učiteľa IKT2 učebne

Pracovisko učiteľa je zložené z katedry učiteľa, stoličky učiteľa a kontajnera. Katedra učiteľa pre odbornú IKT učebňu je z pevnej kovovej konštrukcie. Kontajner učiteľa -zásuvkový. Kancelárska pracovná stolička so stredne vysokým operadlom.

Notebook/tablet pre žiaka

Notebook/tablet displej 10,1", 1280x800, 4GB RAM, 128GB SSD, WiFi, Bluetooth, USB 3.0, OS WIN 10 Pro

Stolička/taburet pre žiaka do učebne IKT2

Stolička s kovovou konštrukciou vhodná pre IKT učebňu.  

Učiteľské PC pre IKT2

Učiteľské PC - najlepšia zostava HW a SW v uvedenej cene